Akcja „Z apteczką bezpieczniej” powstała z potrzeby wspólnego działania na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa dzieci. Z potrzeby przypomnienia (sobie i innym) jak ważna w domu czy podróży jest porządnie wyposażona apteczka. Apteczka – kompletna, funkcjonalna i zawsze pod ręką. A wiemy to dobrze, bo wszyscy tworzący tę inicjatywę (również nasi eksperci) jesteśmy rodzicami... z mniejszym lub większym stażem :-)

Akademia Malucha Alantan  jest inicjatorem filmowego cyklu poradnikowego dla młodych rodziców. Jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo noworodka i niemowlaka?  Odpowiadamy miedzy innymi w jakich pozycjach najlepiej karmić dziecko, jak je nosić, przewinąć oraz proponujemy krótki instruktaż korzystania z pieluszek tetrowych.

Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to również aktywny tryb życia, wygodne podróżowanie, wspólnie spędzony czas poza domem. Gdzie znaleźć rodzinne menu, 5minut dla siebie przy kawie i warunki do zabawy/ruchu maluchom? „Miejsca przyjazne dzieciom Akademii Malucha Alantan” to propozycje z całej Polski polecane rodzicom przez rodziców, weryfikowane przez nas.

 

 

 

KONTAKT: Biuro Konkursu

Katarzyna Leciejewska: tel. 605 333 681
Daria Foroncewicz: tel. 504 152 778

e-mail: biuro@ipismo.pl

 


Logo AMA Wszystkie prawa zastrzeżone: Akademia Malucha Alantan, 2012 DomiArt Kreacja i realizacja: DomiArt, 2012       
Do góry strony