• poradnik-rodzicow
  • apteczka-boks
  • boks

Adres:  Mostowa 13, 31-061 Kraków

Godziny otwarcia: 9.00-21.00
www.cafeculca.pl

Cafe Culca to przytulne miejsce tworzone z myślą o rodzicach i dzieciach. Specjalnością są energetyzujące śniadania, lekkie lunche, koktajle witaminowe, kawy z puszystą pianką i mnóstwo drobnych smakołyków. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych warzyw, owoców i naturalnych produktów. Kawiarnia korzysta z oferty lokalnych dostawców, oraz regionalnych przysmaków z całej Polski. Poza autorskimi przekąskami dla dzieci, oferuje mnóstwo zdrowych potraw dla przyszłych mam i karmiących piersią, uwzględniając dietę bezbiałkową i bezglutenową.

Cafe Culca to również sklep ze starannie dobranymi akcesoriami dla maluchów, ciekawymi książkami i mnóstwem niespotykanych zabawek.

Wreszcie Culca to seria zajęć warsztatowych dla dzieci w różnym wieku, spotkania dla przyszłych rodziców oraz mnóstwo wydarzeń dla całej rodziny. Poznawanie świata poprzez design, kulinarne eksperymenty, bajkowe podróże w świat książek - to tylko wybrane propozycje z obszernego programu.

We współpracy z animatorami, magikami, muzykami i aktorami stworzyliśmy wyjątkową ofertę spotkań okolicznościowych dla dzieci.

Krzesełka dla dzieciMiejsca do zabawy lub zabawkiPrzewijak dla niemowlątAnimacja zabawMenu dla kobiet w ciążyApteka w pobliżuMenu dla dzieci

Logo AMA Wszystkie prawa zastrzeżone: Akademia Malucha Alantan, 2012 DomiArt Kreacja i realizacja: DomiArt, 2012       
Do góry strony