• polozne-na-medal-2

Adres: Powstańców Warszawskich 14, 41-902 Bytom

Godziny otwarcia: 11.00-20.00

www.tika.com.pl

W zabytkowej kamienicy na piętrze Tika stworzyła przestrzeń, w której mały i duży człowiek mogą twórczo spędzić czas. Tika zaprosiła do współpracy wielu interesujących ludzi, ponieważ wie, że nikt nie lubi się nudzić.Tika pomyślała również, że podczas zabawy każdy może trochę zgłodnieć, dlatego skomponowała wyjątkowe menu do swojej kawiarni.

Tika to nie tylko kawiarnia, ale również miejsce bezpieczne, przyjazne i sprzyjające zabawie oraz rozwojowi zdolności i zainteresowań każdego dziecka. Ideą Tika Studio jest aktywność twórcza dziecka. Naszym celem jest wspieranie rozwoju i niezależnego myślenia najmłodszych. Chcemy pokazywać różne drogi a nie narzucać jedną. Nie zapominamy także o rodzicach. Dlatego stworzyliśmy salę warsztatową, w której odbywają się przeróżne warsztaty (dla dorosłych i dla dzieci): artystyczne, fotograficzne, plastyczne, teatralne, literackie, krawieckie, konstruktorskie. W swojej ofercie mamy również zajęcia z filcowania, designu, jogi, pierwszej pomocy dla rodziców. Chcemy organizować cykliczne slajdowiska i bajkosłuchania. Rodzice niemowląt wraz z pociechami także będą mogli brać udział w zajęciach rozwijających.

Tika to także przedszkole, w którym dzieci aktywnie i twórczo spędzają czas na różnego rodzaju zajęciach. Poza tym, zdajemy sobie sprawę, że udany początek edukacji przedszkolnej jest bardzo ważny dla dalszego rozwoju dziecka. I jeśli zadbamy o to, by pierwsze dni edukacji kojarzyły się maluchowi z przyjemnymi przeżyciami – będzie on pozytywnie nastawiony i ufny w podobnych sytuacjach w przyszłości. Dlatego stworzyliśmy akcję pod nazwą „Przedszkole tuż tuż” gdzie udzielane są praktyczne porady dla rodziców oraz prowadzone warsztaty pomagające dziecku bezboleśnie wkroczyć w nowy, bardziej samodzielny etap życia.

 

Krzesełka dla dzieciMiejsca do zabawy lub zabawkiPrzewijak dla niemowlątMiejsce do karmienia piersiąOpiekunka do dzieciAnimacja zabawMenu dla kobiet w ciążyMożliwość kontaktu z pediatrąApteka w pobliżuMenu dla dzieci

Logo AMA Wszystkie prawa zastrzeżone: Akademia Malucha Alantan, 2012 DomiArt Kreacja i realizacja: DomiArt, 2012       
Do góry strony